Vandaag verkassen wij van Middelkerke naar Giverny. Of in ieder geval een camping daar in de buurt.
Erg veel haast om te vertrekken hadden wij niet. Terwijl het toch wel een forse afstand was, 375 km. Maar indachtig het adagium van pensionada’s: alles mak aan en lukt het niet vandaag dan maar morgen.
De route ging langs de kustweg. Allerlei dorpjes met beeldende namen werden gepasseerd en vanzelf belandden wij in la douce France.
De verleiding weerstaan om op le Touquet-Paris-Plage te gaan golfen, ook niet op de bijzonder mooi baan bij Rouen. Nee, Giverny met de tuinen van Monet was ons doel.
Uiteindelijk zijn wij beland op camping le Criquet in Freneuse. Net als in België zijn ook hier weer veel vaste staanplaatsen, die ogenschijnlijk ook vast bewoond worden. Trailercamps zoals in Amerika maar dan in het welvarende Europa!!
En de outillage is abominabel. Geen verlichting in de toiletruimte, douches zijn niet te vinden, warm water, daar droomt men van. Wij gaan morgen weer verder en komen vanzelf de luxe wel weer tegen. Maar de bewoners hier moeten er mee omgaan.
Mooi weer op de camping, heerlijk in het zonnetje zitten lezen. En het plan voor ons bezoek morgen aan de tuinen van Monet in Giverny gemaakt.
Geschreven door Ellie.Henk.reisblog