Vertrek naar Wijhe

Nederland, Wijhe

Het was nog een drukke morgen. We zijn op tijd opgestaan want we moesten om half 9 in Hoofddorp zijn voor het opnemen van nieuwe lenzen ivm de staaroperaties van Henk.
Dat duurde gelukkig niet al te lang en we waren om half 10 weer thuis.
Toen moesten er nog de laatste werkjes gebeuren zoals badkamer en wc’s schoonmaken en toch ook maar het raam van de logeerkamer.
Nog een beetje van dit en een beetje van dat.
Enfin, we waren om ca 1 uur gereed om te vertrekken. Het weer is nog steeds prachtig. Op de weg was het aardig druk maar we arriveerden vroeg op de Camperplaats de Loswal in Wijhe. De plaatsen met stroom waren allemaal bezet maar via een omweg kregen we het toch voorelkaar om stroom te krijgen. Het is een mooie Camperplaats aan de IJssel met ca 20 plaatsen. Als je de app gedownload hebt kan je zelfs vooraf reserveren. Wel alleen op de dag zelf, en niet vergeten af te melden!
We hebben ons rustig in geïnstalleerd en in het zonnetje een biertje gedronken en gelezen. Henk heeft heerlijk gekookt. De avond hebben we ook doorgebracht met koffie, borrel en leesboek. 🥰

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Ziet er relaxed uit.

Marleen 2023-06-09 13:08:55

Lekker plekkie Ellie en Henk en op naar Oeral!

Lyda 2023-06-09 19:24:19

Lekker weer onderweg! Geniet van Oerol! Vooral foto's sturen!

Jose en George 2023-06-09 20:33:46
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.