Laatste loodjes voor vertrek

Nederland, Annen

Vrijdag 26 mei 2023

Er valt nog het een en ander te regelen vandaag. Allereerst moeten we naar Eyescan voor onderzoek van Henk’s ogen. Hij blijkt staar te hebben en dat levert problemen op voor de verlenging van zijn rijbewijs. Ik hoop dat het allemaal nog gaat lukken voor 19 augustus - onze vakantie naar Wales en Ierland .
We waren om half 12 weer thuis met een vervolgafspraak voor 8 juni. Dan pas wordt er een operatiedatum bepaald 😣.
Na nog de laatste activiteiten in de tuin en aan de camper vertrokken we uiteindelijk rond een uur of 2. We zijn op ons gemak naar het plaatsje Annen in Drenthe gereden. We hebben geen last gehad van files maar ook hele stukken over kleine weggetjes gereden. Wat is Drenthe mooi! En wat een ruimte!
We kwamen om kwart over 5 aan en mochten uit 3 plekken kiezen. De gekozen plek bleek achteraf toch lastig omdat we te weinig ruimte hadden om de camper dwars te zetten.
Na een verfrissend 0% biertje en een nasi schotel hadden we een rustige avond met het restje van de krant en ieder een boek. 🥰

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Heb je Mannes nog voor het station zien staan? Een grote Deense dog! Fijn dat jullie het leuk hebben!

Jose 2023-05-29 19:15:12
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.