Dag 13 - 8.08.2022.
Zoals gisteren al aangekondigd was het wasdag vandaag. Helaas was iemand mij net voor bij de wasmachine waardoor ik moest wachten tot die klaar was. We hebben vanmorgen lekker gekeuteld in het zonnetje en boodschappen gedaan in het dorp. Hi Vanmiddag hebben we de fiets gepakt en even bij het plaatselijke hotel een fietsroute gevraagd. We kregen een grote kaart mee met de uitleg dat het grootste gedeelte van de route asfalt was, maar een gedeelte - weliswaar goed berijdbaar- gravel.
We zijn het riviertje de Dee afgereden tot de Linn of Dee en aan de andere kant terug gefietst. Het begrip gravel leg ik toch ietsje anders uit dan wat we tegenkwamen, nl stenen en rotsen en soms een klein stroompje. Maar we hebben het gered en het was prachtig! De heide staat volop te bloeien en de natuur is erg mooi. We kwamen na 32 km en 269 hoogtemeters weer in Braemar aan en zijn, na het terugbrengen van de kaart, direkt door gegaan naar de camping voor een welverdiend biertje.
We kwamen onderweg een Engels gezin tegen die vertelde, dat de temperatuur op het ogenblik zo’n 7 graden hoger is dan normaal en dat het ook minder regent dan normaal. Lucky us!
Henk heeft de fietsen weer op de standaard gezet, we hebben de was en overige zaken zoveel mogelijk opgeruimd omdat we morgen op tijd op
pad willen. Op naar de wisky trail!
🥰
Geschreven door Ellie.Henk.reisblog