Dag 19 2019 5 30 Van Ponte-Verucchio naar Sansepolcro.
Bij het wakker worden klonken de vertrouwde tikken op het dak van de camper. Bij de start echter was het droog. Maar….. Kees bleek een lekke band te hebben. Henk en Kees gingen aan de slag en omdat ze toch bezig waren, dan maar even ook de kettingen gesmeerd.
We vertrokken dus met een kleine vertraging en de eerste kilometers waren nog wel aardig vlak. Van Ponte-Verucchio naar Ponte Messa – zo’n 30 kilometer – bleef het stijgen, maar nog niet echt klimmen. Van Ponte Messa naar Valico di Vlamággio werd de klim zwaarder tot 9% en duurde ook zo’n 30 km.
Halverwege de klim stond Henk ons op te wachten met verse koffie. Het regende toen niet meer maar hij vond het toch wel leuk om dat getik op het dak te horen, dus ging hij pontificaal onder een grote boom staan. En wij maar denken dat het nog steeds regende!!
De afdaling van 17 km was gelukkig niet al te steil.
De camping was op een onmogelijk achterafweggetje en omdat dat waarschijnlijk moeilijk te vinden was stond onze cateraar in het dorpje Sansepolcro ons op te wachten om ons naar de camping te begeleiden. Hij was anders onmogelijk te vinden.
Op een enkel buitje na een rustige fietsdag. We konden op de camping nog even lekker buiten zitten en hebben zelfs buiten gegeten. We zijn de enige gasten op een wat verwaarloosde maar toch wel zeer grote paardenboerderij/camping.
Chili con carde was onze beloning vandaag met een heerlijk puddinkje toe.
Geschreven door Ellie.Henk.reisblog