Op naar San Marino

Italië, Riccione


Het is vandaag warm 26 gr. Vandaag begint de meteorologische herfst. Het is nu 10 uur de wc is geleegd, water is bijgevuld. De wegen in het binnenland zijn hier slecht, grote gaten in het wegdek. Op naar deelstaat San Marino. Het land is iets groter dan 61 m2 km. Het land is omringd door Italië. Je ziet het kasteel al in de verte liggen. Het is nu 12.30 uur als we aankomen. We besluiten om naar de stad te gaan door middel van de kabelbaan €5.00 retour. We parkeren onze campers gratis ergens onder, en klimmen rustig naar de kabelbaan. Het is maar een paar min lopen naar de kabelbaan maar wel een pittige loop naar boven. Aangekomen bij de kabelbaan komt Johan erachter dat hij zijn zonnebril kwijt is. Hij besluit om het stuk terug te lopen. Maar komt onverricht weer terug. Jammer dat hij zijn bril kwijt is. Architectuur, natuur, en de prachtige uitzichten zijn zeker de moeite waard. Het verbaasde mij, dat er zoveel wapenwinkeltjes zijn. Ook een Duck store. Wat een leuke eenden winkel. De winkel is klein maar staat vol met eenden, in alle soorten en maten. Echt alle levensstijlen, filmthema, s en dat allemaal in eendjes. We besluiten om een lunch te nemen patat met broodje. Het oog was groter dan de maag. En besluiten de helft mee te nemen in een doggy bag. Het centrum is zeker de moeite waard. We pakken geen kabelbaan terug maar lopen naar beneden. Hier nog even tanken Diesel €1,73 Om 15.30 rijden we weer uit San Marino.
We gaan nu door het binnenland van Italië naar Rome. Het is een waar avontuur. Door de bergen is het bedwingen van de toppen. We krijgen te maken met haarspeldbochten, tegemoetkomend verkeer, en smalle wegen. We stoppen om 20.00 in San Germini Ferni op Arena Sosta camperplaats. Het ziet er verlaten uit en uitgestorven, maar we kunnen wel stroom krijgen. Even soep, broodje van de bag, koffie en de Aperol-Sprite smaakt weer goed. Om 20.50 gaat iedereen naar zijn eigen camper.


Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Wat mooi daar. Een lust voor het oog

Willie 2023-09-02 09:03:50

In het echt is het nog mooier het is hier fantastisch. We zijn nu onderweg naar Rome, wat prachtige uitzichten. De route naar Rome is al geweldig.

ankie.op.pad 2023-09-02 09:24:25
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.