Er wacht ons een onaangename verrassing. We rijden op de snelweg in Belgie we houden elkaar constant in de gaten Hans voorop. op gegeven moment zien we Hans naar de vluchtstrook rijden wij zagen geen kans om daar ook te stoppen aan hun reactie te zien wenkten ze ons om door te rijden. Hans had zeker hoge nood.
Wij zijn doorgereden en kregen vlak daarna een apje van Baukje we hebben Pech. Verder stond er in rijden jullie maar door naar Nederland wij redden ons wel.
Ondertussen had Hans zijn laatste koelwater water er ingegooid en konden ze weer verder. De eerste afslag er af en naar een benzine station. Daar gestopt en bleek dat de de slang van het koelsysteem lek was. Anwb gebeld die maakte een afspraak we gaan iemand sturen kan wel een tijdje duren.
Wij zeiden tegen elkaar dat kunnen we niet doen, contact gezocht met Hans en Baukje adres opgeschreven en ingetoetst op de navigatie en rijden maar, richting de pechvogels. Na ca 30 min stonden we naast hun mooi op een parkplaats bij het benzine station waar Hans inmiddels 2 liter koelvloeistof had gekocht. Half uur later arriveerde de monteur, ik had inmiddels koffie gezet en na de klus zaten we met z,n allen aan de koffie incl de monteur van de Anwb. Na het monteren van een nieuwe slang vertelde hij dat deze Camper motoren eigenlijk ( bijna ) onverwoestbaar zijn. Toen de koffie op was reed de monteur nog een stukje met ons mee richting de snelweg om nog even te controleren of alles goed dicht is. Super goed geholpen door deze aardige monteur Sjapoo.
Doordat de avonturen met onze campers zo goed bevallen, besluiten we beide om deze te verkopen en ietwat nieuwere aan te schaffen.
Geschreven door Ankie.op.pad