Le Mont Saint Michel

Frankrijk, Le Mont-Saint-Michel

Mont Saint Michiel
Gewapend met fototoestel rijden we met de pendelbus op de lange weg om bij het eiland te komen .De pendelbussen rijden elke vijf minuten.
Het is zeker bijzondere plek maar het is er wel heel erg druk. De hoeveelheid mensen maakt het moeilijk, maar niet onmogelijk om de schoonheid van de Mont Saint Michel te zien. 18.00 u we keren terug naar de camper. We moeten een tijdje zoeken waar hij staat, er staan hier wel honderd campers. Om 20.00 u keren terug naar Le Mont Saint Michel op de fiets. De winkeltjes zijn 's avond ook open en het is er dan veel rustiger dan overdag, wanneer je dus over de hoofden kunt lopen.


Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.