Na een rustige nacht in Bunde stonden we op met zon. Het zag er prachtig uit, maar het zou gaan veranderen.
We hebben geen haast, want onze volgende stop ligt op nog geen 20 km verder op.
Uiteindelijk na de koffie vertrokken om nog even te stoppen bij de Aldi.
Na wat kleine boodschappen op pad nasr Vriescheloo in Nederland. In Vriescheloo een, naar ons idee, mooie camperplaats genaamd Loosterstee.
Bij aankomst zagen we inderdaad een mooie camperplaats. Op het bord: Welkom en zoekt u maar een plaats uit. Even een rondje en we nemen een plaats op de hoek. Alweer een hoekplaats! Ja, op een hoekplaats heb je niemand voor je en dus veel privacy.
In de middag de eigenaresse gesproken. Een lief en vrolijke meid. Betalen kan bij vertrek via cash in envelop of via een tikkie.
We hebben 2 douches en 2 toiletten. Alles zeer schoon.
We voelen ons thuis.
Het weer is nog steeds goed, maar om 17.30 uur is het gaan regenen. Ik zit nu onder de luifel, temperatuur redelijk.
Verders geen nieuws, dus fijne avond voor allen.
Geschreven door Vogel