Stemwede, Duitsland

Duitsland, Levern

We hebben onze stop in Neukirchen verlaten.. Het is droog maar niet echt zonnig. We stoppen bij de supermarkt ReWe in Neukirchen. Enorme supermarkt, waar we weer even wat fourageren.
Hierna gaan we verder.
Onderweg bewolkt maar droog. We rijden behoorlijk binnendoor om uiteindelijk op de autobaan te komen. Dat binnendoor waren best wat hellingen en scherpe bochten.
Maar onze camper kan dat zonder problemen aan weten wij.
'Een stop voor koffie en een broodje en weer verder.
Uiteindelijk bereiken we ons doel. Een toppplatz waar we eerder zijn geweest in Stemwede. Het is rustig en we nemen plaats 53.
In notime gesetteld en we kunnen zitten. Elly wil een was draaien, maar de wasmachine draait reeds en een tweede was staat klaar. Dus nu even niet.
We staan op een mooi hoekje, waar niemand voor kan komen te staan.
Nu ik dit schrijf is het behoorlijk gaan regenen, maar onder de luifel is buiten zitten nog te doen.
We staan ok en blijven morgen ook nog.
Fijne avond.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Jeetje globetrotters. Nu het roer westwaarts en jullie zijn thuis☹😅

Peter 2023-07-24 16:49:57

Nog even kunnen we naar elkaar zwaaien in het voorbijgaan. 👋 Of geef maar aan wanneer ik de koffie aan kan zetten 🍵 Caravan staat op plek nr 30 😅

Marco 2023-07-24 20:05:32
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.