Donderdag

Spanje, Frigiliana

Opgestaan met prachtig weer.
Douche water wilde jammer genoeg niet warm worden, dus heb ik Lucretia gebeld en die zou een monteur sturen in de ochtend. We hoefden niet te blijven. Alles weer inorde nu.
Wij zijn redelijk vroeg naar Frigiliana gereden voor het shoppen in de smalle straatjes en de winkeltjes met snuisterijen. Tevens was er nog een kleine markt.
Om 13,30 uur zijn we naar Nerja gereden voor de tweede ronde shoppen en een terrasje,
UIteindelijk belandden we bij een zaakje met lederen kleding en tassen. Hier kocht Nathalie een tasje €40,00 en zag ze een mooi zwart lederen jasje hangen. Die moest gepast worden. Stond heel erg mooi, maar met een hoge prijs.
De eigenaar sprak redelijk wat hollands en was een aardige man. Nathalie wilde de jas graag hebben maar vond hem te duur , waarop Chantal al haar skils in de strijd heeft gegooid om alles veel goedkoper te kunnen krijgen. Na veel lachen en in gemoedelijke sfeer met de eigenaar zijn we uiteindelijk met €60,00 korting vertrokken.
Hiervan wel een paar foto’s gemaakt.
Vervolgens nog wat gedronken met wat tapas erbij.
Voor donker zijn we de berg weer op gegaan.
Voor de rest van de avond wat rondgehangen bij ons huis en later een Netflix film gekeken,
Morgen, onze lastste dag alweer, gaan we op pad naar Compéta een plaatsje nog hoger in de bergen..
Ik voeg geen foto’s toe, want dat kan de wifi hier niet aan.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Volgens mij genieten jullie met volle teugen. Het is ook wel heel bijzonder. Vader ,dochter en schoondochter. Geniet en een goede reis terug. Reis voorzichtig.

Hetty 2021-11-04 23:15:14

Ik wist niet dat je z'n shoppingtiger was.

Peter 2021-11-05 11:15:04

Zeker niet Peter

Henk 2021-11-05 12:41:30
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.