Steenfeld

Duitsland, Liesbüttel

Vanochtend vertrokken vanuit Wischhafen naar de veerboot, die ons over de Elbe richting Glückstadt moet brengen.
De veerboot ligt op 1,5 kn vanaf de camperplaats. Om het half uur een boot. Bij aankomst kwam de veerboot net binnen en na even wachten aan boord. €23 voor de overtocht.
Aangekomen in Glückstadt zijn wij doorgereden naar Steenfeld waar wij de nacht willen doorbrengen. Onderweg zouden we stoppen voor de koffie. Helaas geen parkeerplek gevonden. De navigatie had er zin in en bracht ons over idiote weggetjes op pa. Snelwegen vermijden wil nog niet zeggen dat het de kleinste weggetjes moeten zijn. Voor de slimmerikken: Ja de navigatie staat op alleen snelwegen vermijden en voor de rest de snelste weg.
Maar goed op 200 meter voor de camperstop een parking. Wij reden erop en ja daar stond de polizei die een trekker met aanhanger van de weg had gehaald. Polizei stond links en de trekker rechts en daar konden wij niet tussen door. De vrouwlijke agent keurde ons geen blik waardig. Na even wachten en haar attentie trachten te zoeken was haar opmerking: Ein augenblick!
Afijn na enig moment ging de boer zijn trekker verplaatsen en konden wij passeren.
Maar goed gelijk er weer af want de camperstop lag er practisch tegenover.
Daar aangekomen waren wij de enige en zochten een plekje. Eigenaresse kwam eraan en wat bleek zij had de camperstop en woning overgenomen. Ze waren de woning aan verbouwen. Alleraardigst vrouwtje. Na inchecken en betaald te hebben staan we perfect. Na de lunch gewandeld richting eerste dorpje.
Tot 18.30 uur stonden we alleen, daarna een camper erbij.
Morgen gaan we verder.

PS
We zijn geschokt door het overlijden van Peter R de Vries.

(Verzenden gaat moeizaam, dus misschien morgen bij beter internet.)

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.