Wij zijn vanochtend vertrokken van de SVR camping Scholtenhagen in Buurse.
Gisteren daar nog gebleven en wat gewandeld. Eind van de dag bij Nathalie gegeten met vrienden van Nathalie en Marco, die ook waren gekomen. Al met al een gezellige dag.
Na de koffie afscheid genomen en we gaan richting Orvelte in Drenthe.
We rijden alles binnendoor, de eerste kilometers smalle wegen. Geen probleem, alleen door de vele regen is uitwijken in de berm een no go!
Uiteindelijk gaan we over provinciale wegen naar onze bestemming.
(Een camperplaats genaamd “Orvelteblok” we hopen dat er plek is. Deze plaats ligt op nog geen 2 km van het historische dorpje Orvelte.)
Bij aankomst, zichtbaar vanaf de weg, ruimte genoeg.
We kiezen onze plek aan het eind, er kan niemand voor en we hebben vergezichten. Perfect!
Even later komt er een vrouwtje, die ons even wegwijs maakt. Ze heeft een infomap over alles en nog wat, die we krijgen.
Het is een mooie plaats en de ontvangst is geweldig. In de middag zijn we even naar de minimarkt gelopen van een Landalgreen park, dat schuin tegenover ons ligt.
Daarna onweer en veel regen, maar inmiddels schijnt de zon.
Uiterlijk dinsdag rijden we weer weg van hier.
Fijne avond allen.
Geschreven door Vogel