Erding

Duitsland, Erding

Goede avond volgers.
Zoals jullie kunnen zien aan de titel staan we nu in Erding.
We zijn vanochtend met wat bewolking en een paar druppeltjes regen uit Rothenburg vertrokken. Een rit met zon en bewolking, maar wel droog.
De camper rijdt prima en toch controleer ik nog steeds de temperatuur van de wiellagers. (zal wel zo blijven) . Tot nu toe alles ok.
We hebben een goede reis gehad. Soms rijden de duitsers bloedhart, dan moet er ook niemand een inhaalfout maken, anders is er niets meer heel.
We verbazen ons nog steeds over het invoegen op de snelweg. Ze komen aan met snelle wagens en dan weten ze het niet meer. Gas geven, er naast blijven of er achter. Zitten ze eenmaal op de baan dan verdwijnen ze snel uitzicht. Waarom geen snelheid maken op de invoegstrook?
Maar goed wij staan nu in Erding op een mooie plaats. Wel als enige Nederlanders tussen Duitsers en Italianen. Hier is tevens een enorm Welnesscentrum. Met zwembaden, sauna’s enz. Twee uurtjes in zwemparadijs €27,00 p.p. En geloof me alle parkings en parkeergarages staan vol.
Inmiddels is er ook een auto met een soort pipowagen aangekomen. Ziet er grappig uit. Partytent ernaast. Deze mensen hebben alles wat ook luxe campers hebben en leven out off de box.
Ik zal nog proberen om er een foto van te maken.
We hebben best wat zon gehad hier en zelfs een behoorlijk tijd buiten gezeten.
Nu schijnt de zon en vallen er tevens wat druppels.
Fijne avond!

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Een plekje op de hoek zo te zien.😁Heerlijk toch zo'n Welness zwembad . Zwemkleding aan en genieten. 😁Fijn dat jullie beter weer hebben en ook weer opknappen. Fijne avond. En tot jullie volgende verslag. Geniet. 💖

Hetty. 2023-04-23 19:10:51

Precies het plekje wat we ook zouden pakken :-)

Esther 2023-04-23 19:27:51
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.