We verlaten de ongezellige camping in Petalidi.
Eerst alles inorde maken. Je stapt uit de camper, maar nauwelijks een reactie van buren.
Ik ga lekker mijn gang. Dat betekent toilet reinigen, afvalwater weg en de camping betalen.
Internet zo slecht dat betaling even een minuut of 10 gaat duren. Want geen verbinding.
Na een kwartiertje kan ik betalen. De prijs schiet ineens omhoog van €21,00 nasr €25,50. Vreemd! Maar je doet er niets aan, want je komt anders de camping niet af.
Alles bij elkaar te veel geld voor deze camping met nauwelijks internet en niets in de buurt.
We starten en moeten, om deze camping te verlaten, in z’n 1 versnelling de steile helling op.
Ons volgende doel is camping Thines in Foinikounta. Nooit geweest, dus we zien wel. Ook weer de bergen in en over wegen waarvan ik denk gaat dat allemaal wel lukken of komen we niet begaanbare wegen tegen. We blijven de navigatie volgen en komen in de plaats aan. Nu nog even naar de camping. Camping ligt aan zee met een heus steand ervoor.
Camping is redelijk vol maar hij wijst ons 2 vrije plekken. Eén plek lijkt mij perfect. We worden er naar toe begeleid en hij geeft aanwijzingen om te parkeren. Ontvangst zeer prettig.We staan in een laan achter elkaar en tegenover elkaar. Mooie plek met zicht op strand en zee. Bovendien is iedereen reuze gezellig en al gauw hebben we gesprekken over en weer.
We gaan hier minimaal 3 nachten blijven. Op deze camping staan we maar voor €19,00 inclusief alles. Echt perfect.
Morgen naar dorp wandelen op 1,8 km.
Om 15.00 uur werd het zwart en begon het te onweren. Daarna enorme buien.
Nu is het weer droog en schijnt de zon.
Groeten van ons.
Geschreven door Vogel