Parga (2)

Griekenland, Parga

Het was een warme nacht. Alle ramen open, geen wind dus behoorlijk warm. Toch hebben we goed geslapen.
Vandaag zoals we in gedachte hadden, zijn we op deze camping gebleven.
We doen alles in slowmotion. Het is echt te warm om naar Parga te lopen. Zon staat recht aan de hemel en dat houd Elly niet vol.
De camping loopt aardig vol. Wij hebben inmiddels duitse buren. Aardige mensen en wat blijkt zij zijn van origine Grieks. Sinds jaren wonen zij in Duitsland. Ze zijn hier met een zwaar gehandicapte dochter van 24 en een moeder van een van de ouders.
Goed contact!
In de middag even naar het strand gelopen, maar dat wil je niet weten. Tussen de honderden parasols en strandbedjes kun je nog net zand zien. Een enorme drukte.
Het is heet en de zon staat recht boven ons. We strijken neer op het terras van de camping. Schaduw en een biertje doen wonderen.
Terug bij de camper zoeken we weer de schaduw op.
Tegen 17.30 trekt de hemel dicht en het rommelt in de lucht. Ik schoor onze luifel en we wachten af. Het trekt over.
Om 18.45 uur besluiten we pizza te gaan eten op ons camping terras. Perfecte pizza’s. Net iets te groot voor Elly, maar een doggybag geeft verlichting.
Nu bij de camper voor een kop koffie.
Groeten van ons.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.