Glyfa (3)

Griekenland, Lygia

Zoals jullie aan de titel zien zijn wij niet vertrokken, maar op de.camping gebleven.
Waarom?
Elly heeft vannacht slecht geslapen, was misselijk en had buikpijn. Halve nacht is zij opgebleven omdat ze steeds dacht over te moeten geven. Gelukkig niet, maar voelde zich misselijk en niet prettig. Af en toe viel zittend op de bank in slaap.Tegen de ochtend weer naar bed en wat geslapen. Dus we gaan niet rijden, maar houden het rustig om toch weer wat op te knappen.
Rond 12.00 uur zijn Arno en Nicole vertrokken richting Olympia. Hen uitgezwaaid en adressen uitgewisseld. Die gaan we beslist weer zien.
Langzamer de dag knapte Elly weer wat op. En op dit moment voelt ze zich weer stuk beter.
Goed dat we gebleven zijn.
Morgen (als er niets bijzonders is) vertrekken we weer naar de vorige camping.
Het is nu hier 20.00 uur en er staat de gehele dag behoorlijk veel wind. Voelt buiten frisjes. Ook hadden we, voornamelijk in de ochtend, af en toe regen.
Hopen dat het morgen beter weer is.
Wij wensen jullie een fijne avond.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Hopelijk ben je weer opgeknapt Elly en zijn jullie op punt van vertrekken. Jullie stonden prachtig zag ik. Wij zijn in Terschelling op Pet op. Bijzonder leuk en schitterend weer. Maak er een mooie dag van. Liefs.

Hetty. 2023-06-16 09:49:41
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.