Frielendorf

Duitsland, Allendorf

We gaan vandaag de camper weer starten. Twee dagen in Ockenheim is genoeg, alhoewel het een prima plaats was.
We gaan iets meer richting het noorden.
Ockenheim uitrijden ging met een wegafsluiting, maar daar waren we snel uit.
Na enige kilometers kwamen we op de autobahn. Alles verliep vlot tot ongeveer Wiesbaden. De autobahn richting Frankfurt was afgesloten. Had ik reeds op snelweg gezien, maar voor boven de 3,5 ton. Zou voor ons dus kunnen, alleen werden we door Wiesbaden geleid en laat daar nou net een milieuzone zijn. Dus we mogen die kant van het centrum niet op. Dan masr naar links. Even tussen de file inwurmen en we gaan. Wel door Wiesbaden richting Mainz (ook Milieuzone) maar niet het centrum. Navigatie wilde ons steeds weer terugsturen. We blijven rijden en komen uiteindelijk Wiesbaden uit. Via andere snelwegen toch uiteindelijk weer naar Frankfurt. Het waren enkele tientallen kilometers om.
Uiteindelijk liep het weer vlot en gingen we richting Kassel.
Nadat we ver voor Kassel de autobahn konden verlaten reden we naar onze camperplaats in Frielendorf. We staan nu bij Wohnmobilpark Silbersee.
We dachten dat het wel eens vol zou zijn, maar ruimte genoeg. Ook dan weer: Waar gaan we staan?
Naar ons idee goed plekje gevonden. We staan naast een gezellig Duits stel.
We zijn geïnstalleerd!
Omdat het vandaag de verjaardag van Nathalie is, wilde Elly iets lekkers voor bij de koffie. Supermarkt 2 km lopen. Na een paar 100 meter een restaurant. Hier 2 punten taart gekocht. Ze hadden niets om in te doen, dus op kartonnen balje in de draagtas. Bij het optillen vielen ze om. Weer voorzichtig rechtop en terug naar camper. Bij het uit de tas halen viel er een stuk op zijn kop op de bank.
Weer in het bakje. El was dat zo zat, dat we ze maar gelijk hebben opgegeten. Bij het naar buiten brengen heb ik dat maar gedaan voordat ze op zijn kop in het gras lagen.
Ze smaakten echter wel goed terwijl ze er iets anders uitzagen dan we ze hadden gekocht.
We hebben besloten om hier 2 nachten te blijven. Goede plek.
Groeten van ons.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Gefeliciteerd met jullie dochter. Na het verhaal gelezen te hebben dacht ik aan gebak geheel in moes. Maar ze zien er nog keurig uit hoor en hopelijk smaakte ze. Fijne avond. Liefs🤩

Hetty. 2022-07-27 20:16:29

Van harte gefeliciteerd met de verjaardag van Nathalie. 🍰🎂🥂

Peter en Mariëlle 2022-07-27 20:35:51

Van harte gefeliciteerd met jullie jarige dochter! Leuk.om jullie verhalen weer te lezen. Voor ons ook aftellen, nog 10 dagen. En vanmiddag zat alles dicht en geen zwaaiende Elly op het balkon in N'gein. Groetjes van ons

Nelly Kuijt 2022-07-27 22:23:46

Gefeliciteerd met de verjaardag van Nathalie . Dit puntje van mij blijft altijd goed in vorm , ook als het op de grond valt ! In ieder geval een fijne dag nog samen 🥂

Coby 2022-07-28 19:40:56
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.