Pueblo’s mas Bonitos

Spanje, Valderrobres

Het weer beloofde deze morgen wat beterschap, dus we waagden het erop. Mijn plan was een ommetje door het binnenland langs enkele plaatsen uit de lijst: “Mooiste dorpen van Spanje”.
Het werd een bergrit met adembenemende landschappen maar 140 km in de gietend regen. Gelukkig hadden we veel nieuw aangelegde wegen.
Dit had normaal een wondermooie rit geweest, maar geheel verpest door enorm slecht weer.
We bereikten toch ons doel: Valderrobres, een middeleeuws dorp met kerk en kasteel uit de 14de eeuw en veel authentieke huizen en straten. We konden gebruik maken van een droge periode om er naartoe te fietsen (3,5 km) maar zijn doornat thuisgekomen.
Het is hier ondertussen wel een zeer natte bedoening. Hopelijk kunnen we morgen veilig uit de zandwegen van onze camping geraken.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Spijtig van het slechte weer maar toch weer heel mooie foto's. Hopelijk kunnen jullie de volgende dagen toch wat meer van de zon genieten. Hier is ze vandaag nog van de partij (tot 18°) maar vanaf dinsdag wordt het weer minder (Nog maar 9°).

Rosita en Urbain 2025-03-09 09:37:50
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.