Na 5 nachten op de camping was het wel stilaan goed geweest. De kinderen hadden ook al duidelijk aangegeven dat ze niet meer wouden wandelen. Of toch alleszins niet dagelijks.
We besloten dat nog enkele dagen kust wel fijn zou zijn vooraleer we de trip naar huis inzetten.
Zoals steeds duurt vertrekken relatief lang. Alles moet weer netjes op zijn plaats staan, vastgemaakt worden en de mobilhome moet weer vertrekkensklaar gemaakt worden (proper water vol en wc en vuil water leeg).
We kregen nog een tip van mensen uit Roeselaere dat we richting het strand van San Vicente moesten gaan. Hier was het wel weer even zoeken naar een plek, want de badsteden staan hier echt vol met surfers. Leuk sfeertje dat wel. We hebben trouwens al tegen elkaar gezegd dat we wel eens met zen allen een weekje surflessen willen nemen - net zoals we met skiën doen. Als ik zie hoe de kinderen omgaan met water en golven, wordt dat sowieso een succes!
Op weg hiernaartoe nog even gestopt voor boodschappen en daar nog enkele (goedkope) bodyboards gekocht.
Eens geparkeerd, nog snel even picknicken en dan richting strand. Het is hier weer een klein baaike waar de golven best wel pittig zijn. Momenteel zitten hier dan ook een stuk of 25 surfers samen te wachten om een goede golf te kunnen nemen. Daan en Mare die zitten ertussen en hopen ook een golf mee te pikken om zo tot aan het strand vervoerd te worden. Lode was dat namelijk al 2x gelukt en dat zag er heel plezant uit. De blinkende oogjes en de triomfkreet die volgde, bevestigde dat ook. Ik had het geluk om net op het juiste moment te beginnen filmen 🤩.
Onze kinderen houden van de zee en worden er echt vrolijk van. Bij uitbreiding, wij dus ook. 😉.
Billie is hier mee de wacht aan het houden en krijgt af en toe een meeuw in het vizier. 🙈.
Geschreven door Geertskes.reizen