Een heerlijk, zonnig dagje aan de kust.

Frankrijk, Cléry-sur-Somme

Een topdagje!

Een dagje om in te kaderen, zo 1tje was het. We wandelden langs het strand en gingen op zoek naar mooie schelpen in de branding. Mare wil namelijk een pot vullen met allemaal schelpen voor op haar kamer.

Het geluid van de golven in de branding en de frisse zeelucht verdreef de nevel tussen mijn oren. Ik slaap niet zo best en stond dan ook nog vermoeid op.

Na het strand zetten we de wandeling voort door smalle straatjes met winkeltjes en snuisterijen. Jurgen kocht nog een scheer-kwast-houder voor in de mobilhome.
Onze kinderen waren vooral onder de indruk van de plaatselijke dorpsgek die luid meezong met de muziek uit zijn gsm. Best wel wat intimiderend...

Eenmaal bij de haven aangekomen, liepen we door de vismijn, waar tal van viskramen uitgestald stonden en oesterbars waren. De vis stonk niet (lekker vers dus!), maar toen ik het bordje met opschrift "langoustines vivantes" zag, porde ik Mare aan, die vervolgens bijna een crisis kreeg van de angst toen ze de bewegende poten zag. Hilariteit alom. 🤪.
Mare haar angsten voor dieren zijn toch wel recht evenredig met die van mij voor motten.

We sloten af met een picknick op de pier. 2 jaar geleden kochten we een laag kampeertafeltje bij decathlon. Blijkt ideaal te zijn voor zo een momentjes en aperokes. Terwijl wij rustig nog wat vit. D opdeden, bouwden de kinderen een fort op het strand. We voelden ons allemaal opgeladen van het prachtige weer, de buitenlucht en de rust van niet te moeten.

Om 15u dan toch maar vertrokken richting de volgende overnachtingsplaats. We staan nu aan een binnenwatertje, in het midden van een natuurgebied. Jammer genoeg moeten we morgen alweer snel vertrekken voor het verjaardagsfeestje waar Mare en Lode naartoe gaan.

Het belooft alleszins een rustige, stille nacht te worden. ❤️.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

❤❤❤

Zusje (de 1ste 😉) 2023-02-23 20:53:27
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.