Heet

Verenigd Koninkrijk, West Lulworth

We drinken wat af met die hitte. Eerder op de dag stoppen met fietsen is ook niet handig. De camping zindert s middags in de zon. Dus maken we evengoed veel km.
En het zonnepaneel op de fiets laadt de powerbank lekker op! Dat is nodig, omdat de telefoon door het gebruik van GPS snel wordt leeg getrokken.

Hendrik 8e had het goed voor elkaar. We kwamen een emorme voorraadschuur tegen waarin hij het graan wat zijn onderdanen moesten afstaan bewaard werd.

Naast gewone dorpjes rijden we ook langs mooie huisjes of een kasteel.

Ons eindpunt lag aan de kust. Om bij het strand te komen moet je vaak flink afdalen. En zeker wanneer daar iets bijzonders te zien is komen er hordes mensen op af.

Geschreven door

Al 1 reacties bij dit reisverslag

Zinderende hitte, veel kilometers maken, flinke afdalingen: petje af voor jullie!

Coby 2022-08-11 21:46:46
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.