Vandaag was een erg korte etappe: net geen 27 km gereden. Dat gaf dus ruimte om vanochtend wat later te beginnen, maar ik had al direct het gevoel dat ik hiermee uit mijn ritme raakte, het fietste niet zo lekker. Of zou het komen door de meer dan gemiddelde tegenwind?
Uiteindelijl was ik toch nog net na de middag in het hotel in Tanjung Gemok.
De rest van de middag heb ik lekker rustig aan gedaan, wat gegeten, de pasar malam bezocht (daar was het nog wel een beetje vroeg voor), etc. En even een tripje naar Tioman Island geboekt. Dwz veerboot en hotel. Ik laat dan de fiets en het meeste van de bagage hier in het hotel achter. Lekker een paar relaxte dagen in het vooruitzicht.
Tegenover de pasar malam heb ik een Chinees restaurant gevonden, en terwijl ik daar zit te eten, zie ik het steeds drukker worden op de markt. De auto’s staan overal geparkeerd. Dus daar ga ik dadelijk ook nog maar eens kijken.
Geschreven door Cees.op.reis