Vandaag was bedoeld om even te acclimatiseren na de reis. En om te testen of de fiets het nog deed: alles was in orde. Ik ben als eerste naar Kota Bharu gefietst om een lokale SIM kaart aan te schaffen.
In Kota Bharu was verder niet veel bijzonders te zien. Ze hadden er wel veel musea, maar daar had ik nog even geen zin in. Dus daarom lekker een beetje kris kras door de stad gefietst tot ik bij een telecomwinkel kwam. Het kostte wat moeite maar uiteindelijk had ik een SIM kaart. Onderweg de stad nog een beetje bekeken, een ice-coffee met cake genoten en iets gegeten bij het voetbal stadion. Dat was wel genoeg voor vandaag vond ik, dus de rest van de middag heb ik lekker voor mijn huisje gezeten en de tocht van morgen alvast bekeken. 65 km, dat moet te doen zijn.
Aan het eind van de middag ben ik richting zee gereden om een restaurantje te zoeken. Het was niet bepaald Zandvoort, maar wel een plek waar de locals samenkomen om naar de zee te kijken (heb niemand in de zee gezien) en iets te eten. Een gezellige drukte 😊
Hoewel er een flinke regenbui voorspeld was, bleef het bij enkele druppels en ben ik droog weer thuis gekomen 😎
Geschreven door Cees.op.reis