Vandaag de langste etappe tot nu toe gefietst. Vlak (dwz glooiend) terrein, met redelijk veel wind. Maar aan het eind van de dag stond de teller toch op ruim 70 km.
Een groot deel van de weg liep langs of door een natuurgebied. Het zat er vol met apen die veelal naast de weg zaten te kijken wat er allemaal voorbij kwam. Af en toe deden ze net op ze op mijn fiets wilden springen maar het bleef bij dreigen 😊.
Tegen het einde van de rit was er een alternatieve route, parallel aan de hoofdweg. Rustige smalle weggetjes tussen rijstvelden en hier en daar een huis.
Voor vanavond heb ik een home stay gevonden: een kleine bungalow op een park met een soort boerderij met paarden en waterbuffels. Een soort kinderboerderij met overnachting 😉.
Daarna nog even de lokale warung bezocht voor een lekkere nasi en de dag was weer helemaal gevuld.
Geschreven door Cees.op.reis