Schiphol -> Almelo

Nederland, Almelo

Ik ben vanochtend weer geland op Schiphol, een uurtje later dan gepland vanwege een vertraging bij de overstap in Istanbul. Ook op de bagage moest ik lager wachten dan normaal, maar ik heb tenminste alles weer compleet 😊 Rond een uur of twee was ik weer in Almelo. De 4 weken vakantie zitten er weer op, nu eerst eens beginnen met alles weer wassen, schoonmaken en opruimen. Gelukkig heb ik nog een dagje 😊.
Het was een mooie vakantie, helaas was de situatie in Sri Lanka niet optimaal. De eerste dagen rommelde het nog wat, later was vooral het tekort aan brandstof en elektriciteit het grootste probleem, hoewel ik daar als fietser niet vee last van had. Af en toe een diner bij kaarslicht had ook wel iets 😉.
Vooral het ontbreken van toeristen levert grote problemen op voor de inkomsten van Sri Lanka. Het is te hopen dat dit snel kan herstellen. Het land is zeker de moeite waard. Het is mij goed bevallen. Ik wil zeker nog wel een keer terug. Maar heb ook nog een ander lijstje met bestemmingen 😉🚲.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

welkom terug, je werd met fikse buien onthaald denk ik.

Mien Appels 2022-06-06 20:44:54

Mooi verslag , Sri Lanka is zeker de moeite , Wij komen er graag Geniet van de napret

Theo 2022-06-06 21:22:07

zoals je zelf zegt, het was een mooie vakantie, welkom thuis en tot ziens groetjes

j. van der pas 2022-06-06 22:44:51
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.