Dortmund - Freiburg

Duitsland, Freiburg im Breisgau

Vandaag was een reisdagje: in twee etappes met de Flixbus van Dortmund naar Freiburg met een tussenstop in Karlsruhe. Dat viel nog niet tegen. In de eerste etappe moest de fiets onderin omdat de fietsendrager al vol was maar dat vond ik zeker zo veilig. Voor de tweede etappe was er even wat gezeur met de chauffeur die mijn fiets te zwaar vond. Uiteindelijk toch gewoon achter op de bus gehangen en goed aangekomen :-).
Van zo’n hele dag in de bus is verder niet veel te melden. Morgen begint het echt: eerst de berg over naar Donaueschingen: dat is waar de Donau begint, of zoals ze hier zeggen de Donau-Ursprung.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.