Rustdag @ Fuzhou

China, Fuzhou

Vandaag een dagje niet gefietst, met recht een rustdag. Dat was wel even nodig want de benen wilden vanochtend niet echt.
Daarom maar een beetje rustig door de stad gewandeld, natuurlijk weer een standbeeld van Mao tegengekomen (het lijkt wel of die van overheidswege verstrekt zijn want ze zijn overal hetzelfde), rustig koffie gedronken en het oude stadsdeel bezocht. Dat noemen de hier “3 lanes and 7 alleys”, en dat is precies wat het is: 3 grote straten met winkels en restaurants en daar tussenin 7 steegjes met kleine musea, oude huizen of soms gewoon niets. Lekker om uitgebreid rond te slenteren, het gebied is 40 hectare groot dus daar kun je wel even ronddolen.
Nog even naar een massage geweest om de benen weer soepel te krijgen dus weer helemaal klaar voor morgen. Dat moet ook wel want morgen is de etappe niet zo lang maar er zitten een paar flinke bulten in. Dat wordt weer flink werken.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.