Etappe 07 - Gejiu City (Huangcaoba Town) --> Xinjie

China, Lianhuatan

Weer een korte etappe, ong. 50 km zonder veel op en neer. De hele route liep langs de Rode Rivier, met onderweg eerst viskwekerijen in de rivier, en na een stuwdam vele bananenplantages. De bananen werden op diverse plaatsen langs de weg verzameld, de boeren brengen ze daar naar toe, ze worden gewogen en ter plekke in dozen verpakt en op een vrachtwagen gestapeld. Leuk om te zien en af en toe een keer te stoppen.
We waren weer voor de lunch op de plaats van bestemming, na de lunch even een hotel gezocht en nu de rest van de dag een beetje rondkijken. Alhoewel er hier niet heel veel te beleven is.
Morgen de laatste etappe in China, aan het eind van de dag gaan we de grens over naar Vietnam

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.