Canyoning!
We konden ons er eerst niet zoveel bij voorstellen, behalve dat je via natuurlijke glijbanen in de rots naar beneden glijdt, maar nu weten we wat het is!
De drie kids en ik hebben dit canyoning gedaan. Dus in een canyon in een berg via een bergriviertje met watervallen naar beneden. Dus klimmen, klauteren, glijden van watervallen en soms springen, af en toe via een touw naar beneden. Het was geweldig!
Natuurlijk ook met gidsen, een bad guy en a good guy. De bad gide was behoorlijk streng. No drama! Niet zeuren. Wees een ninja!
WEDSTRIJD KOKEN
We hebben allemaal 3x gekookt. En we gaven elkaar punten. De winnaar mag het restaurant uitkiezen waar we op de terugweg gaan eten!
Weer thuis heeft Jaap gekookt! En dan ook nog een echt Sloveens gerecht, rijst met kip en groente gebakken en gegaard in roomkaas. Lekker! En een super lekker Sloveens toetje. Soort tompouce met slagroom en chocola. Daarmee scoort hij wel punten natuurlijk!
Maar de wedstrijd is gewonnen door Sarah met haar lekkere nacho’s met kaas en groente en watermeloen na.
Geschreven door Alines.journal