Rada di Mezzo Schifo-Cala Delfino (Olbia), 26.5 zeemijl, 6.5 uur

Italië, Figari/Golfo Aranci

Een hete dag vandaag. Het is zuidenwind, zeilen is er niet bij, want de wind staat recht op kop. We motoren tussen de eilanden en Sardinië door en genieten van het mooie uitzicht. De deining remt ons wel een beetje af. We zien heel veel erg grote jachten (foto van de allergrootste). De duurste haven in de Méditerranée ligt hier vlakbij, Porto Cervo genaamd. We ronden Capo D'Orso, oftewel de berenkaap: er is een rots in de vorm van een beer (foto). We proberen bij Olbia in de buurt (Golfo di Aranci) een ankerplek te vinden maar dat valt met alle geplaatste zwemboeien niet mee. We vinden uiteindelijk een goeie stek waar het anker netjes in het zand valt. We zijn de enige boot in dit kleine baaitje. 's Avonds geeft de bijna volle maan prachtig licht op het water. Ook vanavond is het nog lang warm en we eten in de kuip. We genieten zowel bij dag als nacht van het prachtige panorama.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

fijn om je te volgen

ha reizigers! 2018-09-24 13:40:54

Geweldig, om in die pure omgeving te verblijven. Zee, zon, wind, licht, zilte geur. Een idyllisch plekje; zo heb je er niet veel. Ik geniet alleen al van het beeld!

Pien 2018-09-24 14:30:51

nou jullie hebben al weer heel wat meegemaakt, maar eind goed, al goed als ik het zo lees: beschut - warm - een stadje -en leuke kennissen!! Wij waren vorig jaar ook in Olbia, maar alleen op de luchthaven..... Jos/Henk

ha reizigers! 2018-09-25 10:14:09
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.