Brucoli-SIracusa, 4,5 uur, 15.5 mijl

Italië, Brucoli

Om 23.50 uur gisteravond was er een klank- en lichtshow op het fort hier vlakbij in Brucoli. Vanaf het water goed te zien, met vuur, laserstralen en klassieke klanken. Vannacht was het doodstil, geen disco's. Fijn! We gaan varen en kunnen al snel zeilen. Alweer geluk! De wind draait mee met onze koers en staat precies op kop, op een gegeven moment moeten we motoren. Jammer! Siracusa ligt er mooi bij, het lijkt vanaf het water een sjieke stad die goed gerestaureerd is. We gaan voor anker in de baai. Nadat de wind en de deining afnemen gaan we naar de wal. We mogen het bootje in de Marina Yachting achterlaten en lopen door het oude gedeelte van Siracusa, Isola Ortigia. Het is een mooie en gezellige stad. We laten de toeristische straatjes voor wat ze zijn en vinden op een rustig pleintje een leuk restaurantje. Als we al drinken besteld hebben, blijkt uit de kaart dat het vegetarisch is. En lekker dat het eten is en met verrassende combinaties. We smullen en hebben meer dan genoeg. We vinden de Olim in het donker direct terug, we hebben het felste ankerlicht van allemaal zo blijkt.

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Dus de stroom is goed aangesloten!

Els 2017-07-19 23:20:40

JE bent gelukkig weer van je darm klachten af, anders zou het eten niet zo goed smaken. Siracusa, is toch een hele oude stad?

UitEnThuis 2017-07-20 19:07:57
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.