De laatste voorbereidingen

Italië, Lazio

De zeilen zitten erop! Elk jaar weer wat gepuzzel, nooit nemen we foto's hoe het zit. Na een lange winter is deze kennis altijd wat weggezakt. Gisteravond met windstil weer, de helft van de tijd in het donker en de koelte, de klus geklaard.
De laatste was hangt inmiddels aan de lijn. De bedden zijn verschoond en ik heb alvast een appelcake gebakken voor morgen op zee. Morgenvroeg nog broodbakken. We denken ongeveer 30 mijl naar Anzio en/of Nettuno te moeten varen. Zal wel zo'n 8 uur duren. Niek heeft een harpsluiting van één van de winterlandvasten in het water laten vallen en gaat gauw op de fiets kijken of hij nog vóór het weekend een nieuwe kan kopen. De huurauto is gisteren teruggebracht, alles gaat nu met de fiets of te voet. De buitenboordmotor lekt olie. Daar moet de komende dagen aan gewerkt worden.

Geschreven door

Al 3 reacties bij dit reisverslag

Goede vaart. En behouden aankomst. Alleen al voor die appelcake zou je meegaan.

John 2017-06-09 16:54:14

Mooi weer ook! Laat overigens die strijk maar zitten....

Els 2017-06-09 19:00:21

Goeie vaart en veel gunstige wind. Wij genieten nog steeds.

Gerda 2017-06-10 14:19:11
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.