Het was een spannende dag. Onze reis naar Curaçao ging beginnen. De afgelopen dagen hebben we flink in spanning gezeten, omdat Jasmijn ziek was. We wisten niet zeker of we wel konden gaan vliegen met haar. Gelukkig werd ze vrolijk wakker en was de koorts gezakt. We pakten snel de laatste dingen in. Voor we het wisten stond de taxi al voor de deur. Met gezonde spanning stapten we in en reden we naar Schiphol.
Er werd veel drukte verwacht vanwege de vakantie. Bij de afslag was het even druk, maar we kwamen er redelijk snel doorheen. Ook op het vliegveld vonden we de drukte meevallen en waren we al snel achter de douane. Jasmijn viel in slaap in de draagzak, toen we koffie gingen drinken. Daar waren we erg blij mee, want bij Jasmijn is elk slaapje mooi meegenomen.
Het vliegen ging verrassend goed! Jasmijn keek haar ogen uit. Ze zwaaide naar de mensen om haar heen, vond de tv-schermpjes reuze interessant en kon steeds even bij iemand anders op schoot spelen. Slapen wilde ze niet echt. Het is wel twee keer gelukt, maar ze sliep kort. Ze was daardoor heel hyper, maar huilen deed ze gelukkig nauwelijks.
Op het vliegveld in Curaçao werden we hartelijk ontvangen door Tui en naar de taxi begeleid. Al snel kwamen we aan bij Coral Estate Resort. Het is er super mooi! We hebben een ruime kamer met zicht op het zwembad en een terras waar Jasmijn lekker in de schaduw kan spelen. Er zijn meerdere restaurants op het resort, dus we kunnen ook lekker in de buurt eten.
Na aankomst was Jasmijn natuurlijk super moe, dus die hebben we direct naar bed gebracht. Ze sliep best goed in het campingbedje, dus we konden de babyfoon meenemen naar het restaurant. We aten wat en liepen om beurten even een rondje over het resort. Het gaat vast een mooie vakantie worden!
Geschreven door Michelles.reisdagboek