Coral Bay 🐠🦑🐡☀️🌏

Australië, Coral Bay

Vanmorgen zijn we wakker geworden op een parkeerplaats dichtbij Coral Bay. We hadden op een bordje gelezen dat je officieel niet mag wildkamperen in Coral Bay. Maargoed, enige wat de ranger doet als ‘ie je ziet, is je wegsturen. We spraken een vrouw, die naast ons campeerde, die was weggestuurd door de Ranger on Coral Bay haha. Geen boete dus :) Wij wilden dus ook mooi vanavond in Coral Bay ergens de auto neerzetten en camperen. Als we geluk hebben, klopt de ranger aan de volgende ochtend en is dat gelijk onze wekker hahaha. Maaaaar dit alles was niet nodig, maar dat vertel ik zo hihi.

GOOD. MORNING 🐥🐥🐥
Vanaf de parkeerplaats dus nog 30 minuten naar Coral Bay. Weer was heeerlijk. Nacht was koud, maar overdag volle zon. Zoals ik Coral Bay weer ken :).
Zin om mijn collega’s te zien, maar ook weer spannend. Ga mijn baas vandaag vragen of ik mag terugkomen of niet.

Eenmaal in Coral Bay, denk ik van joh misschien toch mijn baas maar smsen i.p.v. langs de bakkerij gaan.

S U N N E N.
We parkeren ons bussie en lopen lekker richting het strand, 10.00u en ready om te zonnen. This nog mooi rustig en we hebben een fantastisch plekje aan het strand. Dicht aan het water, het mooie turqoise gekleurde water. Indische Oceaan geloof ik hihihi.

Handoekjes uitgeklapt en onzelf helemaal als 3 sterretjes geparkeerd. Wij - willen - bruin - worden.
Lisa en Lisette gaan al als die hard hoppa in een keer het water in, knap. Even koud zeggen ze, maar daarn heerlijk. Ik zat toe te kijken, mooi beeld hahaha. Lisa die gaat gelijk ook even wat baantjes trekken, plek genoeg daar.

L U N C H.
Voor lunch gaan Lisette en ik even wat scoren bij Fins Café, 2 minuten lopen vanaf het strand. Lisa blijft ondertussen zonnen bij het strand. Bij Fins een koffie voor mij en een tosti voor Lisette, goede gesprekjes en genieten.

Daarna komen we terug, Lisa ligt nog heerlijk te bakken. Die wordt zo snel bruin, echt ideaal. Daarna blijft Lisette bij de handdoeken en gaan Lisa en ik in de campervan wat eten.
  • Humus. Humus is onze ontdekking hier, ons pareltje. Heerlijk, je kunt het met alles eten. Als lunch eten we kaas, cracker, humus, paprika, tomaatje, yoghurt of restje van gister. Yummie. Krijg je al honger? 😁

B E A C H.
Het strand is zo relaxed. Na de lunch chillen, Lies en Lies doen samen puzzeltjes, super Fijn dat zij ook het goed kunnen vinden. Fotoshoots en alles doen we ook nog even. Bikinilijn begint ondertussen een bushbush te worden, maar dat geeft niks. Zo is die Natur.

S H O W E R.
Rond 16.00u bewegen we ons richting het bussie. We maken gebruik van de gratis douche van het campingterrein. Eigenlijk ‘alleen voor de gasten’, staat er op een papierje in de douche. Maar die hebben we niet gelezen :), dus we gaan gewoon lekker douchen. Zoutwater is het, maar heerlijk warm.

D I N E R.
Na het douchen, kook ik snel een maaltijdje zodat we die kunnen opeten met zonsondergang: pasta, pompoen en brocolli allemaal tegelijk koken > afgieten > bolognesesaus a-la-Lisette erbij > readyfreddy in 15 min.

S U N S E T.
Daarna rijden we het busje 40m verderop naar het strand, stoppen het eten in bakkies en gaan zitten aan een pickniktafel met zicht op de oceaan.

L I E V E . VERRASSING
De dames willen natuurlijk super graag kangaroos zien, tijdens deze drie weken. We zitten dus te eten aan die tafel, komt er opeens een geweldig getimede verrassing langs. 2 kangaroos (moeder en kleintje) komen PRECIES voor ons langs gehopt terwijl we kijken naar de zonsondergang. SNEL SNEL pakken we de camera en kunnen we nog 10 minuten genieten van moeder en baby kangaroo, zo zo schattig. Lisette kan ook super mooie foto’s maken met haar camera. Supah.

Vervolgens hoppen de diertjes weg en eten wij ons eten op :)

B A K E R Y.
Vanmiddag kwam in Willem al tegen, doe werkt in de bakkerij. Hij was onderweg naar de bakker en toen hopte ik uit de campervan. Die was helemaal verbaasd toen ik opeens voor z’n neus stond 😆. Hij zei van joh de baas werkt vanavond dus kom gewoon langs. Okido, zo gezegd zo gedaan. Na zonsondergang naar de bakkerij gelopen, en daar was mien baas wel. Ennnnn IK MAG TERUGKOMEN WIEHOEEEE. 28e hoppa, in 1 minuut geregeld. Daarna hebben we de auto dichtbij mijn oude huisje gezet en de rest van mijn collega’s weer hai gezegd. Toch wel suuuuuper leuk, iedereen heeel lief en knuffels. Super om hun te zien, die gekke dames.

S L E E P.
Mijn oude kamer, met 2 stapelbedden, staat dus leeg. Lerna (collega) die roept dus ineens van ‘slaap dan in die kamer 😏’. Eigenlijk mag dat niet van baassie, maargoed wij rebellen denken hoooopppaaa. DOEN haha.

D R A N K J E.
Nadat we bij het huisje zijn geweest, lopen we relaxed naar een café. Wijntje en wifi, checken wat we gaan doen de volgende dagen en contact met thuis.

Na het eerste wijntje, komt dan onze eerste discussie haha. Meningsverschilletje. Toch even vieren achteraf dat wie die hebben gehad hahaha. Pas na 6-7 dagen zo op elkaars lip te hebben gezeten, nog best knap uitgehouden :)
Even een kleine spanning aan tafel, maar discussie wordt 15 min later in de wc toch uitgepraat. Zo die lading is er ook weer vanaf, knuffe en we gaan weer verder🤗🤗

S L A A P F E E S S S I E .
In het bussie pakken we al onze slaapspullen, zodat we ready to go zijn voor ons logeerfeessie. Daaar liggen we dan gezellig in mijn oude kamer.

Toch wel heel geweldig dat de meiden mijn collegas, werk en huis hebben gezien. Bijzonder voor mij 👏🏼🧡

GOODNIGHT 🌙

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.