Halloween 🎃

Australië, Cossack

Alles is gisteren gepakt en ready to go. Vamorgen om 07.00u op en vooruit met de geit. Met 3 auto’s en 1 lange truck (3 aanhangwagens) zijn we vertrokken van Palumpa naar Katherine.

· Baas Davind met zijn zoon in de Truck
· Montanna (dochter) en ik in de landrover + aanhangwagen. Montanna was de dj van de auto, we hadden mooi spoitfy op door de boxen. DJ.
· Rahfee (collega) met de honden in de andere auto
· Nick (collega 2) met zijn eigen auto en een vissersbootje

LEGGO, verhuizen die boel.

De eerste 4 uur rijden was echt op een slechte weg. Maar daarna alleen maar asfalt Jeeeej happy me. We zijn onderweg nog gestopt in Emerold Springs, echt heeeerlijk gegeten hier. Toen weer genoeg energie natuurlijk om onze reis voor te zetten. Vanmorgen had ik nog gevraagd van joh David, hoe lang is het rijden tot aan Emerold (food). Zegtie man: ja 4 uur. Ik lachen natuurlijk, dacht is grapje. Nee geen grapje, was 5 uur. Miauw. Goed verhaal hehe.

Onderweg renden nog een kudde vee over de weg, waardoor David er eentje ramde met zijn truck. Deze lag toen heel zielig langs de weg. Mijn collega Rahfee moest hem toen uit zijn lijden verlossen met een bijl, heb dit gelukkig niet hoeven zien. 🐮

Om 16.00u zijn we dan aangekomen bij het huis van David en de kinderen. Ik zal wat foto’s van hier alles plaatsen. Ik heb gelukkig een aparte kamer, aansluitend aan het klaslokaal.

Q U A D 🛵🛵
Rahfee heeft een quad staan hier op het terrein, en raad is wat ik gedaan heb... Paardegereden. Nee joke hehe. QUAD. Najah, ik had natuurlijk Rahfee als chaffeur geregeld. Hier is een vet groot terrein met mooie natuur, we zijn richting de Katherine River gereden. Daar wat kleine kangooroos = wallabees gespot, skattug. En zoooo veel vleermuizen daar, net vogels. Ik had in het begin geeneens opgemerkt dat het vleermuizen waren, mooi gezicht wel. Beau-ti-full.

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.