Baasje is terug van het camp voor een dag. Mijn dagen zijn bijna geteld. Nog t/m zondag en dan ben ik een free woman 👩🏼🎤. De dagen komen we nu door, door in de ochtend ‘school-achtige’ dingen te doen.
BALIHIHIHI 🌸⭐️
Ziet er naar uit dat Bali gewoon nog doorgaat. De website Jetstar (vliegtuigmaatschappij) heeft de vluchten weer vrijgegeven. De vulkaan is rustig. De plaats Bali Depensar (airport) is 70 km van de vulkaan. En de vulkaan kan, hoogstends, 15-18 km ver ‘spugen’. Dus we zitten sowieso wel veilig daar. En eerlijk, hoe vet zal het zijn als we dus wél eerste rang uitizicht hebben op de uitbarsting. Zo iets zie je nooit in je leven weer. Voordat we gaan vleigen nemen we nog wel contact op met de Australische, Nederlandse en Duitse autoriteiten. Wellicht zit er nog een Nederlands contactpunt in Indonesië of Bali, die is ook nog kan adviseren.
Bedankt trouwens voor de leuke en lieve reacties op mijn blogs . Ik lees ze en vind het leuk dat jullie reageren. Xxxxx
Hogedruk? 💦💦
Ik dus gisteren het hele huis rondom met de hogedrukspuit schoongemaakt. Ook de verandaplafond alles. En er loopt daar wat electriciteit, wel afgedekt. Dusja in Nederland zou je denken, waterproof toch? Ik kom uit Nederland dus ik denk dat ook :p. Nou gisteren wilden we dus het buitenlicht aandoen, schiet opeens alle stroom uit. Oepsie hihi. Stroom weer aangeklikt, zelfde meterkast als in NL dus dat was geen probleem. Zitten we vanavond dus met iedereen buiten, wil de baas het buitenlicht aan en hij stuurt zijn zoon naar binnen om het aan te doen. Ik dacht dus oooooh shit fingers crosses en hopen dat het niet uitschiet hahahahaha. Nou 3....2...1... en alles nog aan, pfievw :’). Heb eindelijk geen stroomschokken en de wasmachine weer normaal werkend na 4 dagen nadat ik daar had schoongemaakt, dus dacht niet zo chill als de lamp nu ook elke keer uitgaat hahaha. #BackpackersInAustralië.
Geschreven door Kasiaszafraniec