Smith Street

Australië, Collingwood

Ben vandaag wakker geworden om 11.00u, had de slaap blijkbaar nodig. Heb toen in het hostel gehangen tot het middaguur, wat rondgevraagd over mooie plekken in Melbs. Van wat hostelgenootjes tips gekregen om naar 'Smith Street' te gaan vanwege de vele verschillende soorten cafeetjes en mooie winkels. Het hostel ligt zo centraal dat ik alles lopend af kan, heerlijk is dit.

Smith Street bleek ook echt geweldig te zijn. De hoeveelheid soorten cafés, de inrichting ervan, echt prachtig. Heb vandaag geen foto's maken maar ga sowieso nog terug dus die foto's komen nog. Prachtig en genieten.

In de avond ben ik speciaal voor jullie naar de bieb gelopen om mijn blogs te typen. De blogs zijn wat minder uitgebreid dan voorheen. Als jullie nog speciale verzoeken hebben, waar ik over kan schrijven, laat dan een reactie achter :).

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.