Vandaag langs de Cardrona Pass hebben we een fotootje gemaakt bij het oudste Hotel van Nieuw-Zeeland, geloof ik. Voor het hotel zaten twee mannen op de motor, die natuurlijk met hun bolle hasses midden in onze hotelfoto stonden. Eenmaal aan de praat geraakt, mochten wij een foto maken met hun motor. Nou, zij wilden een foto van ons op hun motor. Wat ik natuurlijk ook wel snap, drie van die leuke meiden. En wij hadden natuurlijk medelijden met de twee mannen in midden in de midlife crisis. Desondanks toch een hele leuke foto er aan overgehouden.
De weg naar Queenstown (Cardrona Pass) was trouwens ook geweldig. De natuur in Nieuw-Zeeland is zoooooo gevarieerd. Super veel bergen/heuvels, en die zijn weer om de zoveel kilometer allemaal anders bekleed: donkergroen helmgras, bomen, laag gras, lichtgroen, rood helmgras, grijze bergen, geel van kleur, witte sneeuwtoppen en ga zo maar door. Dit geeft natuurlijk iedere keer weer een prachtig gezicht.
Queenstown is een super gezellig stadje, druk en toeristisch wel, en een leuk uitgaansgebied. Midden in de stad hebben we een campingplek gescoord in een parkje. We hebben voor 2 personen betaald, Marrin had zich verstopt in de caravan onder wat dekens. Ze hebben ons niet gecheckt, en we hebben lekker cheap gestaan voor ons plekje. Wat wodkaatjes erbij, die we immers nog gratis hadden, en hoppakee uitgaansleven in.
Geschreven door Kasiaszafraniec