Om 01.00u ben ik veilig geland in Darwin. Vlucht was prima, kon niet slapen. Bij het vliegveld staat er na iedere vlucht een shuttlebus klaar om de mensen naar hun bestemming te brengen. Uiteraard tegen een vergoeding, wat goedkoper was dan de taxi. Samen met een paar andere meiden werden we naar het hotel gebracht.
Daar lag ik pas om 03.00u in bed. Waarna ik om 09.00u weer uit bed moest. Slaap? Ken ik niet haha.
Ik mijn kamer was airco, maar buiten helaas niet. Kwam daar de deur uit (in Darwin) en kreeg echt een klap voor mijn hoofd, benauwd én warm. Als je zit dan zweet je zelfs al.
Ik zat daar buiten naast het zwembad en dacht wat ga ik hier doen totdat mijn baas er is. Vermoeid zat ik daar wat eenzaam om mijn heen te kijken. En toen... saved by the bel:
Om 11.00u belde mijn baas op, samen met een vriend van hem kwam hij mij ophalen bij het hostel. Hopsakkee, eerst een airco aangeschaft voor mij en toen daar naar 'het kamp'. Heb mij twee dagen lang afgevraagd wat 'het kamp' inhoudt en waar het is. Nou, het was echt 4 uur rijden in the middle of nowhere. Alleen maar 'bush bush' zoals ze het hier noemen. Echt geen huis te bekennen.
'Het kamp' lijkt op een boerderij. Ik mag geen foto’s plaatsen van de werkzaamheden hiero totdat we vertrokken zijn van deze plaats (privacy enzooo). Mijn baas David en zijn werknemers zorgrn er voor dat de wilde stieren hier worden gevangen voor de vleesproductie. Ik zal later een filmpje plaatsen van de gehele uitrusting
welke nodig is voor het vangen van de dieren.
Adres: Palumpa Station,
Weer: 38 graden
Regenseizoen (wetseason) start half december, waarna het halve land hier onder water staat. Tegen die tijd is David al vertrokken met zijn hele uitrustig naar Katherine (stad 2 uur rijden van hiero).
Waarschijnlijk kan ik hier t/m eind december blijven en daardoor mijn 88 dagen volmaken (heb je nodig voor 2e jaars visum). Als het goed is, ben ik nét voor de Kerst klaar.
Hieronder zie je dus het kamp. Er staan wat containers, vrachtwagens en aanhangwagens.
Cheers
Geschreven door Kasiaszafraniec