Gisteren en eergisteren heb ik veelvuldig contact gehad met een lid van Tips Thailand fb groep die onderweg ging naar Koh Chang en mijn reacties op vele vragen zo leuk en lief vindt en daarom contact met me opnam. Ze vloog gisteren van Surat-Thani naar Don Muang en nam vandaar een taxi naar dit mooie eiland waar het weer nu heerlijk is.
Ze had helaas wel pech met de taxi, een jong grietje als chauffeuse die geen engels sprak, constant op haar telefoon zat en 2x bijna een ongeluk kreeg. Voor die 800 baht extra blijven wij mooi bij Phet!
Ze kwam gelukkig wel op tijd bij de ferry aan, maar heeft wel wat moeite moeten doen daar haar telefoon stuk ging en ze een oudje moest installeren met WhatsApp dat niet zonder slag of stoot ging. Je hebt immers je Nederlandse sim nodig om te kunnen verifiëren en hebt ook nog wifi nodig. Gelukkig is dat gelukt en hadden we erg leuk contact terwijl zij onderweg was.
Vanochtend ging ik op pad om te toeren en wat boodschapjes te halen bij Lotus e.d. We hadden weer even contact en zij had net een scooter gehuurd, dus ben ik naar haar gereden en toerden we samen verder. Heel logish reden we niet🤣 (zie afbeelding🤭) maar heerlijk om te rijden met dit warme weer. Bleek even later dat ik vlakbij het strandje van haar resort was, toen we elkaar spraken en ik naar haar toe reed.
Vanaf haar resort gaat daar een pendelbootje naartoe.
Toen wij daar aankwamen zag ik al water opkomen. Even later hebben we haast gemaakt omdat de weg naar het parkeerplaatsje al onder liep🤣. Een hondje was al lekker aan het afkoelen zo te zien (foto). Er stonden nogal wat scooters..ik ben benieuwd of dat groepje jongemannen die ik de 1e keer zag op tijd zijn weggekomen (helaas geen foto gemaakt)
Na wat verdere ritjes hebben we bij haar op het balkon nog even zitten kletsen ..
https://youtu.be/6Pjlo5fCBbU?si=dEay2-g2Hvtz2B0k ..en ben ik naar huis terug gereden.
Mooi voor de schemering aan, want ook al is het dan nog licht, je wordt gezandstraald door de insecten die je dan tegenkomt. Dat herinner ik me van vorig jaar.
Jack heeft zojuist nog even mijn kleine klamboe beter opgehangen voor het raam zodat ik een gazen gordijntje heb😅
Morgen hebben Daan en ik weer afgesproken en ga ik weer naar het Noorden. In The White Elephant wordt namelijk de formule 1 uitgezonden en laat zij dat nou ook graag willen zien, dus om 13u zitten we in de Ierse pub👍
Geschreven door Rosas.travels