Terug in Bangkok

Thailand,

Gisteravond hebben we bij het hotel zelf nog wat gegeten en bijtijds alvast gaan inpakken en nog even op het balkon zitten kletsen (na een flinke lading deet opgedaan te hebben, gelukkig krijg ik daar geen jeuk van).
We kregen weer bezoek van 'onze' hond. En het geknaag aan het hout begon weer, dus heb ik dat geluid opgenomen en via WhatsApp gedeeld met de manager. Er blijft nietsvan het huisje over zo 😅.
Vanochtend zijn we na het fruitontbijt van wat ananas en watermeloen om 10 uur vertrokken richting de pier. Wat zou het leuk zijn om hier terug te komen over 8 weken, wie weet. Ik kreeg een knuffel van de receptioniste, zo lief! En Chris, de thaise manager die mij ook wat thais probeerde te leren, gaf met een knipoog aan dat we het beste inderdaad via agoda kunnen boeken.
Hij heeft ons nog even op de foto laten zetten en deze foto met mij gedeeld.
Bij de pier hebben we nog wat gegeten (7eleven maaltijdje) en ijskoffie gedronken, we waren veel te vroeg, maar dat was wel erg relaxed. We spraken daar nog een erg leuk engels echtpaar dat al 20 jaar in Tenerife woont maar oorspronkelijk uit Kent komt en op bezoek waren bij haar in Pattaya Engelse les gevende dochter en man. Samen voeren we in een overvolle snelboot in 21 minuten weer naar de overkant.
Met de taxi waren we daarna vlot in Bangkok bij Gold Airport suites (2 uur en 10 minuten) Ik herkende het vaag van de vorige keer. We hebben de tijden afgesproken voor de shuttle bus die elk uur gaat en ik heb een en ander klaargelegd om op Suvarnabhumi in mijn koffer te doen. Handig zo'n kast aldaar🤭

Lopend gingen we daarna naar een marktje verderop. We zagen dreigende donkere wolken die onze kant op dreven en met een paraplu van het hotel gingen we op pad. Het duurde niet lang of het begon flink te regenen. Het marktje was zo'n 20 minuten lopen en we werden toch best wel nat zo op crocs en sandalen door de flinke plassen. Maar het is 26 graden, dus dat maakt dan niet zoveel uit.
Ik kocht vers jackfruit, naalden, garen en een nieuw hangslotje voor op mijn backpack.
Bij de 7eleven vlakbij het marktje ging ik even kijken om 'mijn' vegan maaltijd te kopen. Zag ik daar niet ook nog 2 nieuwe gerechten? Spaghetti met champignons en rijst met chinese boerenkool en thai basil met vegan pork! (Lekker bleek later!) Beide gekocht, laten opwarmen en met de grab terug gegaan voor 85 baht. Het voelt alsof het 85 cent is, maar het is toch echt €2,45 😅
En nu liggen we op bed te relaxen en wachten tot het tijd is om naar Suvarnabhumi airport te gaan.
Bah, dan moet ik afscheid nemen van Kim. Wat hebben wij het ontzettend leuk gehad samen. Heerlijk zo'n volwassen dochter waarmee je lekker kunt kletsen, die dezelfde humor heeft en waardoor we dan ook heel veel gelachen hebben samen.
Dit was een erg leuke vakantie samen❤

https://youtu.be/7VL6cWbKW9g

Geschreven door

Al 2 reacties bij dit reisverslag

Wat heb je een fijne tijd met je dochter gehad en mooie herinneringen gemaakt! Ik moet wel lachen om al die 7 eleven maaltijden hihi. Nu nog 85 dagen te gaan? Ga je deze dus ook nog deels alleen doorbrengen?

Mandy 2022-11-20 10:07:28

Ja 7eleven is top! 85 dagen is het in totaal,nu nog geen 10 weken meer;-)

rosas.travels 2022-11-20 11:44:00
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.