Opnieuw naar Thailand

Nederland, Groningen

18-08-2023
Op 31 oktober vertrek ik met KLM weer naar Bangkok🤗🙏
Inge H. zal mij de eerste 2 weken vergezellen in Bangkok en op Koh Chang en dan weer 5 weken later komt Rolf aan op Suvarnabhumi airport.
Op 1 november komen Inge en ik aan op Bangkok om 10 uur, ervan uitgaande dat we geen vertraging hebben.
De eerste 5 dagen zijn we in Bangkok in het Civic Horizon hotel. Dat is vlakbij Ekkamei en we kunnen vanaf daar alle kanten op. Ik bezoek natuurlijk Paew en haar familie in die periode 1 of 2 dagen en voor Inge heb ik een leuke gids gevonden die een hele dag met haar Bangkok gaat verkennen.
En op maandag vertrekken we met taximan Pet* naar Koh Chang.
Inge gaat slapen bij Elephant Bay Resort waar Rolf en ik zo lang verbleven en ik neem mijn intrek in een huisje vlakbij dat ik voor 2,5 maanden heb gehuurd.
Daar laat ik dan ook mijn spullen achter als ik Rolf van Suvarnabhumi airport haal en 2 weken met Rolf op pad ben.
Wat Inge en ik gaan doen en ik daarna alleen dat zien we allemaal wel, maar uiteraard staat Rasta View op de planning (pad thai🤤), Ban bao pier. Kai Bae, borrelen bij Remco, trip naar de Oostkant (Aoy's koffietentje/restaurantje) maar ook relaxen en genieten van de omgeving.
Naew (van dat Karen dorpje 3 uur van Chiang Mai) heeft me gevraagd of ik weer bij hun op bezoek kom, maar ik weet niet of ik daar zin in heb. Ik heb genoeg te bezoeken maar ook relaxen op Koh Chang.
Inge vertrekt op 15 november weer naar Bankok om de volgende dag weer naar Nederland te vliegen en ik haal pas 5 weken later op 23 december Rolf op.
We vertrekken dan met een inmidels geboekte huurauto naar Sa Kaeo en vanaf daar rijden we in 11 dagen via diverse bezienswaardigheden naar Chiang Mai.
De witte en blauwe tempel van Chiang Rai staan weer op het lijstje, evenals Doi Suthep (Chiang Mai) maar nu komen ook de bergtempels voorbij die ik vorig jaar had willen zien. We starten echter met Monkey Forest (Khao Chakan) in Sa Kaeo, dan Khao Yai National Park en diverse andere bezienswaardigheden.
De Hop Inns zijn weer geboekt (goedkoop met heerlijke bedden) en ook de 2 luxere verblijven bij Khao Yai en de bergtempels.
Vanuit Chiang Mai vliegen we weer naar Bangkok en dan gaan we met de taxi weer naar 'mijn huisje' op Koh Chang.
We kunnen wel met zo'n busje gaan, maar dan ben je veel langer onderweg. Dit is dan de luxe die we ons willen permitteren. Dan maar wat minder vaak uit eten🤭
Heb ik even mazzel dat ik nu een huisje heb mét keukentje!
Zie het filmpje daarvan op YouTube:

https://youtube.com/shorts/vZMc4tEa4z0?feature=share


* Pet is de taxichauffeur waarmee we voig jaar van Petchabun (Muay Thai Battle Conquer) naar Koh Chang zijn gereden. Ik heb inmiddels al diverse ritten van en naar Bangkok geboekt. Fijn om een vertrouwde 'driver' te hebben.

Geschreven door

Al 4 reacties bij dit reisverslag

Vandaag nog 74 dagen voor jou en nog 126 voor mij.

Rolf 2023-08-18 13:54:58

Wow, wat een heerlijk vooruitzicht zeg! Denk dat wij dit jaar gewoon onder de kerstboom hier in H’lem zitten. Kijk nu al uit naar de verhalen & foto’s van jullie avonturen ;-) ---thnx Koh Changie! Lekker genieten in jullie nieuwe appartement is óók fijn! Wie weet het jaar erop! Ik zal wellicht niet zoveel schrijven en filmen als de afgelopen keer, maar het is wel leuk om dingen terug te lezen en te zien. Grtjs San

Bianca 2023-08-18 21:27:23

Weer heel veel plezier en zal met veel genot je avonturen weer lezen. ----thnx Trijnje!

Trijnje 2023-08-19 22:09:39

Wat een leuk huisje! Daar red jij je wel mee. Het ziet er allemaal prachtig uit. ----thnx Berna, dat gaat zeker lukken!

Berna 2023-08-27 12:51:45
 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.