Het wordt bijna een traditie, een weekendje met elkaar in een huisje!
Vorig jaar voor onze 30-jarige trouwdag naar Landal ‘t Loo geweest, deze:
https://www.pindat.com/pindata/user/naarbuiten/2023-07-01Leuk om dat dit jaar weer te doen, wel een andere locatie natuurlijk.
Lang geleden met elkaar al bepaald welk weekend het kon worden en daarna zijn we gaan kijken op Landal Coldenhove om een huisje te kiezen.
Op vrijdagmiddag konden we direct na school met Kiki al gaan, ze is net een weekje begonnen in groep 1, heel spannend! Chris en Jasper kwamen na Puck’s slaapje en Joep pakte vanuit Utrecht de trein en Dick pikte hem in Dieren op.
Na aankomst gelijk lekker naar de speeltuin, we hadden mazzel met heerlijk weer.
‘s-Avonds spelletje gespeeld en op zaterdagochtend naar de Veluwe.
Voor de kinderen een elektrische bakfiets gehuurd. Wel leuk, maar was niet nodig geweest: de witte fietsen op de Veluwe hebben allemaal kinderzitjes, een enkele zelfs een voorzitje. Lekker gefietst en ook Museonder nog even in geweest.
In de middag gaan midgetgolfen, eindeloos spelen ook en Bollo nog even gezien. Uiteraard had Kiki nog een mooie kleurplaat in de brievenbus bij zijn huisje gedaan.
Op zondagochtend naar het Openluchtmuseum gegaan. Leuk in de tram, bij de touwslagerij, Van Gend & Loos en in boerderijen gekeken. Het was kort maar krachtig!
Na Puck’s slaapje zijn de kinderen weer naar huis gegaan en wij op de maandagochtend.
Het was fijn om weer even allemaal bij elkaar te zijn geweest! 😇
Geschreven door Naarbuiten