Vandaag een lange en afwisselende wandeling in Wassenaar en Den Haag gemaakt:
https://www.wandelzoekpagina.nl/wandeling/groene-wissel-den-haag-cs/11036/ De auto in Wassenaar bij hotel De Kieviet gezet. Het eerste stuk door straten met de meest mooie villa’s en al snel het bos-/duingebied Meijendel in. Makkelijk te volgen aanwijzingen; volg de witte paaltjes. Bij het bezoekerscentrum kort rondgekeken, paardje geaaid en in het pannenkoekenrestaurant waar het natuurlijk gezellig druk was met jonge gezinnen, cappuccino gedronken.
De route oppakken was niet makkelijk omdat de beschrijving op dit stuk best onduidelijk was. Na een half uurtje op het verkeerde spoor te hebben gezeten, weer bij het bezoekerscentrum aanbeland en daar de gouden tip gekregen.
Vrij snel liepen we over de Waalsdorpervlakte. Slingerende paadjes door de mossige duinen. Bij het oorlogsmonument geluncht. Een enkele hardloper en fietser gezien. Bij TNO de brug over naar Clingendael. Wat een herkenning weer dit mooie park met de grote bomen waar we tot 7 jaar geleden vaak kwamen met pap en mam en waar ook Melan heel wat rondgerend heeft. Na Clingendael via de Van Alkemadelaan door het Haagse Bos. O.a. langs Huis Ten Bosch (de vlag hing uit dus ze waren thuis) en door Marlot. Bij Van der Valk koffie, nu met appeltaart, en de laatste etappe door het bos van Nieuw Wassenaar. Na nog wat mooie kasteeltjes weer bij de auto aangekomen en gezellig bij mam gaan eten. Deze leuke en afwisselende wandeling was 20 km.
Geschreven door Naarbuiten