Vakantie in stijl afgesloten met een stadswandeling

Nederland, Bergen op Zoom

Na ontbijt en inpakken uitgebreid afscheid genomen van Mieke en Peter, gezellige lui met leuke camperplannen.
Alsof we nog niet genoeg gelopen hadden (we zitten op 200 km) vandaag de stadswandeling gemaakt. Slechts 5 km, maar dat voelde heel anders aan 😅. O.a. het Ravelijn (vestingwal), het havenkwartier, de Gevangenpoort met uitgebreide toelichting van gids Eric, de St. Gertrudiskerk, ook weer met gids, de Peperbus beklommen en natuurlijk uitgebreid de Markiezenhof (oudste stadspaleis van NL) bezocht, met daarin het Kermismuseum. Bergen op Zoom is echt een leuke stad en Dick kan voorlopig weer even voort met nieuwe blogs voor Grijsopreis.nl!

Na afloop rugzakken opgepikt bij onze B&B en terug naar de bloedhete auto. Nu weer thuis. We hebben een superleuke vakantie gehad. Wel blij dat ik voorlopig even niet meer hoef te lopen! 😜

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.