Gezellig naar weer ‘ns naar Madurodam 🏠⛪️🧍‍♂️🚢✈️🛩️

Nederland, Madurodam

Als medewerker van Beeld & Geluid kan ik elk jaar 2 vrijkaartjes krijgen voor Madurodam. Het was alweer 5 jaar geleden dat we er waren, zie https://www.pindat.com/pindata/user/naarbuiten/2019-11-10, dus we probeerden al een tijdje een droge dag te vinden om weer te gaan kijken.

Inderdaad, toen we van huis weg liepen was het droog, maar in Madurodam niet echt!
Het voordeel daarvan was dat het lekker rustig was.
Een paar jaar geleden is er een vliegtuig bijgekomen, waar een leuke belevenis van was gemaakt. Kon mam ook weer eens genieten van een vluchtje!
Verder natuurlijk veel oude bekende bouwwerken gezien, altijd leuk die grappige details.
Bij de klompenfabriek klompjes besteld, brand op een schip geblust en boten door sluizen geloodst.
Met het stoomgemaal Cruqius de polders drooggepompt en DJ mam heeft samen met Armin van Buren gedraaid.

Als ik weer kaartjes heb gaan we een droge dag uitzoeken!

Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.