Champagnestreek

Frankrijk, Essoyes

Eerst naar de garage, gelukkig hadden ze tijd om de band te plakken.
Door naar Guye sur Seine, en op zoek naar het champagnebedrijf van Marie en Dominique Cousin.
Rondleiding, demonstratie en natuurlijk weer proeven. Aardige mensen en geen woord Engels.
Met hen naar uitzichtpunt en begin van wandeling waarin we langs een paar cadoles zouden komen. Helaas niet gezien, weinig tijd om verder te zoeken want we moesten door voor een bliksembezoek aan Avalon en gelijk door naar Vezelay.
In dit leuke stadje een rondleiding door Christopher Kelly. Veel info over de architectuur van de basiliek, en uitleg van veel beelden. Heel interessant en goeie verteller! Nog even het Zervos museum in, moderne kunst. Ingecheckt in hotel St la Terrasse, direct op de Place de la Basilique. Super locatie natuurlijk. Voor het eten nog even een uurtje met Christopher de basiliek in. Heel interessant, hoop geleerd. Op het plein stonde de nonnen lekker te kletsen. Veel pelgrims gezien, allen op weg naar Santiago de Compostella.

De overdosis foto’s geven weer een goed beeld ;)


Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.