Zou de bloesem er al zijn?

Nederland, Leerdam

Het is lente, de klok is weer vooruit, we hebben afgelopen week een paar echt warme dagen gehad (+ 20 graden!) dus we dachten dat het nu wel HET moment zou zijn om de fruitbomen vol in bloei te zien staan.
Dick had een afwisselende route van 14 km uitgezocht langs de Linge, vanuit Leerdam.
https://www.wandelzoekpagina.nl/wandeling/groene-wissel-leerdam-1/11865/

Eerst even door Leerdam’s centrum, stadje van de glasblazers. Via het haventje door de polders naar Acquoy. Een schattig plaatsje, o.m. bekend van de scheve kerktoren. Over grasdijken, langs boomgaarden, langs de Linge. Vele schaapjes, paardjes, kippen, ganzen en platgereden ratten. The big 5 van de Betuwe!
Onderweg m.n. de bloeiende magnolia’s gezien, ook de appelbomen deden hun best al. Maar voor de echte bloesem waren we toch een tikkie te vroeg. Ook zonder de ultiem uitgebarsten natuur een mooie wandeling, van mij krijgt deze best een 8!


Geschreven door

Geen reacties bij dit reisverslag

 

Over deze reis
Aantal reisverslagen:
GPS afstand deze dag:
GPS afstand totaal:
Aantal foto's:
Laatste verslag:
Reisduur:
Reisperiode:

Of schrijf je reisverhalen via de app

Met de Pindat App kun je offline reisverhalen schrijven en foto's toevoegen. Zodra je weer internet hebt kun je jouw verslagen uploaden. Ook via de app plaats je gratis onbeperkt foto's.



Klik op 1 van onderstaande knoppen om de app te installeren.