Onze wandelvakantie in Spanje is veranderd in een wandel-fietsvakantie in Zuid Limburg. We mogen de grens nog niet over, en hebben nu het meest zuidelijke stukje NL gekozen. Via Airbnb een mooi appartement gevonden:
https://abnb.me/s68hyijlp6. Vanuit hier gaan we een kleine week de omgeving verkennen. Na 2,5 uur rijden aangekomen, spullen neergezet (wat een mooie plek!) en gelijk op pad gegaan. Het was een stuk kouder dan de afgelopen tijd en een stevige wind dus veel fleece aangetrokken. Dick had een mooie tocht uitgekozen: dorp uit en gelijk door de weilanden, met hier en daar een vakwerkhuis, uiteraard veel heuvels met geweldige uitzichten. Bijna niemand tegengekomen dus Coronaproof. Route:
https://wandelgidszuidlimburg.com/wp/0857-2/ We namen de kortere versie want de lange ging door België, en dat mag officieel nog niet. Overigens wel naar de grens gelopen en daar geen belemmering gezien. De foto’s zeggen alles!
Terug bij the B&B met host Edelgard en haar man kennisgemaakt. Erg aardige vrouw en wat tips gekregen. Nog even op het terras in het zonnetje geborreld. Morgen gaan we fietsen!
Geschreven door Naarbuiten